Grazynka n 1

POŻEGNANIE

Nie wszystko umiera, czego dotyka śmierć… 

więcej


  eTwinning

KALENDARIUM IMPREZ ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
WYDARZENIA NAUCZYCIELE
WRZESIEŃ 01.09. - Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 Wszyscy wychowawcy
  „Dziel się uśmiechem”- akcja promująca zasady prawidłowej higieny jamy ustnej A. Marczak
Całoroczne uczestnictwo w programie "Owoce i warzywa w szkole" klasy I-V SP "Mleko w szkole" klasy I-V SP M.Padarz A. Marczak
Całoroczny program "Trzymaj formę", kl. IV-VIII SP M.Helwig M. Fludra W. Grześkowiak
03.09. Pożegnaj lato z alpakami- festyn integracyjny na pożegnanie lata Wszyscy nauczyciele
08.09. - Zebranie dla rodziców dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziałów przedszkolnych, klas I-VIII SP Wszyscy wychowawcy
15.09. Międzynarodowy Dzień Kropki- zajęcia projektowe w przedszkolu i w oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
17-19.09. - Akcja Sprzątanie Świata pt. : "Myślę, więc nie śmiecę" M. Helwig
20.09. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka- zajęcia projektowe A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
17 i 24.09. Spotkania z alpakami M. Piasecka
Rajd pieszy do Młodzikowa dla klasy 4 i 6 M. Baumgart A. Olsztyńska
20-24.09.2021 r. Zbiórka charytatywna na Redemtoris Missio pt. Adoptuj szkołę w Kamerunie B. Przybył D. Sikorska
Wyjazd do kina lub Jump Space z okazji Dnia Chłopca M. Baumgart A. Olsztyńska
30.09. Dzień Chłopca Wszyscy wychowawcy
PAŹDZIERNIK Wybory do Samorządu Uczniowskiego M. Piasecka
  Redemptoris Missio zbiórka „Opatrunek na ratunek” D. Sikorska
Wycieczka trzydniowa Gdańsk- Gdynia- Sopot dla klas 4-8 M. Baumgart M. Piasecka A. Olsztyńska D. Sikorska B. Przybył M. Helwig
20.10. Udział we mszy św. w intencji rocznicy rozstrzelania 10 zaniemyślan w Zaniemyślu; poczet sztandarowy J. Michalska P. Gołuch K. Raburska
Ślubowanie klasy I SP S. Antkowiak
04.10. Światowy Dzień Zwierząt- zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
05.10. Rajd rowerowy połączony z grzybobraniem - klasa 5 M. Piasecka
06.10. Dyżur dla rodziców (pierwsza środa miesiąca) Wszyscy nauczyciele
08.10. Wyjazd do Starej Chaty u Kowala w Kluczewie klasy 1-3 S. Antkowiak M. Padarz M. Szymkowiak, A. Marczak K. Raburska
11.10. Dzień Drzewa -zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
14.10. - Dzień Edukacji Narodowej Wychowawcy klas
15.10. Dzień Patrona D. Sikorska
19.10.- KLASA MEGAFAJNA- warsztaty integracyjne dla klasy 4, 7a oraz 7b. Progresfera
19.10.-Rozwiązywanie konfliktów – warsztaty dla klasy 5 i 6. Progresfera
8 i 22.10. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
29.10. Dzień Dyni - zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
LISTOPAD Przygotowanie wiązanki i porządkowanie Grobu Powstańca na cmentarzu we wsi Mądre D. Sikorska
  Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego M. Piasecka
03.11. Zebranie dla rodziców dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziałów przedszkolnych, klas I-VIII SP Wszyscy nauczyciele
03.11. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego B. Przybył
04.11. Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów B. Przybył
05.11. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek - zajęcia projektowe w przedszkolu oraz w oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
08.11. Wyjazd do Muzeum Rogala w Poznaniu S. Antkowiak M. Padarz M. Szymkowiak, A. Marczak K. Raburska
10.11. - Narodowe Święto Niepodległości Wychowawcy klas
10.11. NarodoweŚwięto Niepodległości - zajęcia projektowe w przedszkolu oraz w oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
Akcja "Region Czysty na 6" III edycja- I etap M. Piasecka
11.11. Udział we mszy św. w Zaniemyślu w intencji Odzyskania Niepodległości przez Polskę; poczet sztandarowy P. Gołuch J. Michalska K. Raburska
18.11. Obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu M. Helwig
Zabawa w klasach z okazji Andrzejek dla klas I-III SP, S. Antkowiak M. Padarz M. Szymkowiak, A. Marczak K. Raburska
5 i 19.11. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
22.11. Dzień Kredki- zajęcia projektowe w przedszkolu oraz oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
25.11. Dyskoteka Andrzejkowa dla klas 4-8 M. Baumgart M. Piasecka A. Olsztyńska D. Sikorska B. Przybył M. Helwig
30.11. - Zabawa Andrzejkowa z wróżbami dla "Tygrysków" i oddziałów przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
GRUDZIEŃ 01.12. Dyżur dla rodziców( pierwsza środa miesiąca) Wszyscy nauczyciele
01.12. Światowy Dzień Walki z AIDS M.Helwig
01-03.12 – Rekolekcje D. Sikorska
04.12. Dzień Górnika - Barbórka- zajęcia projektowe w przedszkolu oraz oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
Wyjazd do kina oraz na lodowisko dla klas 4 i 6 z okazji Mikołajek M. Baumgart A. Olsztyńska
Wyjazd Bożonarodzeniowy do Koszut klasy 4 i 6 M. Baumgart A. Olsztyńska
3 i 17.12. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
22.12.- Spotkanie uczniów z Gwiazdorem; dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziały przedszkolne, klasy I-VIII SP. Dyrekcja szkoły
STYCZEŃ Udział we mszy św. z okazji rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego; poczet sztandarowy P. Gołuch J. Michalska
  Udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy klasy IV - VIII SP M. Szymkowiak
13.01. Zebranie dla rodziców dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziałów przedszkolnych, klas I-VIII SP Wszyscy nauczyciele
14.01. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
Balik karnawałowy- zabawy w klasach dla dzieci z klas I- III S. Antkowiak M. Padarz M. Szymkowiak, A. Marczak K. Raburska
Balik karnawałowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i Przedszkola Tygryski A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
LUTY Udział we mszy św. w intencji rocznicy wyzwolenia Ziemi Zaniemyskiej; P. Gołuch J. Michalska
  08.02. Dzień Bezpiecznego Internetu M. Helwig
10.02. Dzień Parasola- zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
4 i 18.02. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
MARZEC Kangur Matematyczny – dla klas 4-8 A. Olsztyńska
02.03. Dyżur dla rodziców (pierwsza środa miesiąca) Wsdzyscy nauczyciele
18.03. Dzień Recyklingu - zajęcia projektowe w przedszkolu oraz oddziale przedszkolnym A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
21.03. - Powitanie Wiosny przez najmłodszych; kolorowy orszak. Wychowawcy klas
21.03. Wiosenny Konkurs Recytatorski oraz Dzień Poezji- Jak dobrze znasz gwarę poznańską/wielkopolską? - konkurs. M. Piasecka
4 i 18. 03. Spotkanie z alpakmi M. Piasecka
KWIECIEŃ Akcja "Region Czysty na 6" III edycja- II etap M. Piasecka
  Zakładamy hodowlę roślin A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
01.04. Uczczenie rocznicy śmierci papieża Jana Pawła II D. Sikorska
04.05. Dyżur dla rodziców (pierwsza środa miesiąca) Wszyscy nauczyciele
05.04. Dzień Leśnika - zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
06.04. Zebranie dla rodziców dzieci z Przedszkola "Tygryski", oddziałów przedszkolnych, klas I-VIII SP Wszyscy nauczyciele
07.04. Światowy Dzień Zdrowia M. Helwig
22.04. Światowy Dzień Ziemi M. Helwig
22.04. Światowy Dzień Ziemi – zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
1 i 22.04. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
MAJ Powiatowy Konkurs Matematyczny A. Olsztyńska
  03.05. Udział we mszy św. za poległych w II wojnie światowej; poczet sztandarowy P. Gołuch J. Michalska
20.05. Światowy Dzień Pszczoły- zajęcia projektowe w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
6 i 20.05. Spotkanie z alpakmi M. Piasecka
Dzień Mamy – zajęcia projektowe w przedszkolu oraz oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
Wyjazd na pięciodniowy obóz językowy EURO-WEEK M. Baumgart
31.05. Światowy Dzień bez Tytoniu M. Helwig
CZERWIEC Dzień Dziecka Wszyscy wychowawcy
  1.06. Dyżur dla rodziców (pierwsza środa miesiąca)
02.06. Dyżur dla rodziców (pierwsza środa miesiąca), godz. 17:00 Wszyscy nauczyciele
03.06. Wyjazd z okazji Dnia Dziecka do Klubu Nenufar w Kościanie dla klas 1-3 S. Antkowiak M. Padarz M. Szymkowiak, A. Marczak K. Raburska
03.06. Spotkanie z alpakami M. Piasecka
08.06. Dzień Oceanów – zajęcia projektowe w przedszkolu oraz oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
23.06. Dzień Ojca - zajęcia projektowe w przedszkolu oraz oddziałach przedszkolnych A. Jaśkowiak-Tatarek E. Maryańska P. Gołuch J. Michalska
25.06. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020 / 2021 Wychowawcy klas